O Metal-Art
Firma powstała w 1996 r.

Od 1999 zajmujemy się produkcją stalowych elementów kutych. Jako jedni z pierwszych w Polsce produkowaliśmy elementy kute metodą „na zimno" na – jak na tamte czasy - jednej z najbardziej zautomatyzowanych linii skonfigurowanej specjalnie dla nas w Niemczech.

Od 2003 roku aktywowaliśmy kucie ogrodzeń techniką sprzed wieków - na gorąco. Dysponujemy kuźnią, na której jesteśmy w stanie – jako nieliczni w regionie – wykonać praktycznie każde zlecenie.

Bo z metalu potrafimy wszystko. No prawie...

Od 2004 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem największych światowych producentów automatyki bram włoskiej firmy Came i austriackiej firmy Tousek. Każdego roku sprzedajemy i montujemy kilkaset najróżniejszych automatów do wszelkiego rodzaju bram.


Od 2005 roku jesteśmy partnerem handlowym firmy Postal na województwo kujawsko-pomorskie. Obecnie w swojej ofercie mamy w stałej sprzedaży kilka tysięcy najróżniejszych elementów. Od kilku lat nastawiliśmy się również na hurtową sprzedaż elementów kutych. Zaopatrujemy większość z zakładów kowalskich i ślusarskich w regionie, gwarantując im najwyższą jakość za atrakcyjną cenę.

Z uwagi na ciągły rozwój firmy rozbudowaliśmy naszą siedzibę pod Bydgoszczą do powierzchni łącznej 1200 mkw.

 

Wśród naszych klientów są zarówno osoby fizyczne, jak również duże firmy takie jak m.in. Remondis (montaż szlabanów), Wojskowe Zakłady Lotnicze (szlabany i bramy przemysłowe), Straż Pożarna (bramy przemysłowe i automatyka bram), Administracja Domów Miejskich (bramy wjazdowe z automatyką), czy deweloperzy.

W ciągu ostatnich 10 lat wykonaliśmy i zamontowaliśmy kilkadziesiąt kilometrów ogrodzeń, ponad tysiąc furtek i bram . Nasze produkty obecne są również w Niemczech, Francji, Anglii, Włoszech i naturalnie w Polsce.
Największa przez nas wykonana brama przesuwna samonośna miała blisko 17 metrów długości! Największa brama dwuskrzydłowa – 13 metrów.

Bo z metalu potrafimy wszystko. No prawie...

Przedstawione w kolejnych działach zdjęcia są jedynie skromnym wycinkiem naszych prac.
Masz projekt ogrodzenia swojego autorstwa? Pozwól nam go zrealizować....
 
 
 
Copyright © METAL-ART. Projekt: Studio WWW Projektowanie stron www