Segmenty ogrodzeń
Dzięki tysiącom najróżniejszych wzorów elementów, w szczególności tych kutych ręcznie, na gorąco, jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie.
W poszczególnych działach przedstawiliśmy jedynie wycinek naszych możliwości.
Masz inną koncepcję? Prosimy o kontakt.
Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.
Bo z metalu potrafimy wszystko. No prawie....
W naszej pracowni powstawało już prawie wszystko: kute ogrodzenia, lampy, świeczniki, krzesła, stoły, kilkusetkilogramowe łóżka, podkowy, wrota do starych posiadłości.
Wszystko to wykonujemy ręcznie, według tradycji i z kunsztem sprzed kilkuset lat. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w regionie, która ciągle posługuje się takimi technikami.
Pozwól i ty zrealizować nam wykuć swoje marzenia......
Dzięki tysiącom najróżniejszych wzorów elementów, w szczególności tych kutych ręcznie, na gorąco, jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie.W poszczególnych działach przedstawiliśmy jedynie wycinek naszych możliwości.Masz inną koncepcję? Prosimy o kontakt.Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Bo z metalu potrafimy wszystko. No prawie....

W naszej pracowni powstawało już prawie wszystko: kute ogrodzenia, lampy, świeczniki, krzesła, stoły, kilkusetkilogramowe łóżka, podkowy, wrota do starych posiadłości.Wszystko to wykonujemy ręcznie, według tradycji i z kunsztem sprzed kilkuset lat. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w regionie, która ciągle posługuje się takimi technikami.Pozwól i ty zrealizować nam wykuć swoje marzenia......
 
 
 
Copyright © METAL-ART. Projekt: Studio WWW Projektowanie stron www